محمد نوروزی، خبرنگار بحرالعلوم نیوز، سوم اردیبهشت 1403

رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: سالن ورزشی روستای خایان و زمین فوتبال چمن مصنوعی پادگان مهندسی ارتش در شهرستان بروجرد کلنگ زنی شد.

اعظم عزیزی روز شنبه اظهار کرد: زیربنای این طرح ها در مجموع یک هزار و ۴۵۰ متر مربع بوده و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۱۴۰۴ به بهره‌برداری برسند.

وی بیان کرد: ۸۵ میلیارد ریال برای تکمیل و بهره برداری از این طرح های ورزشی نیاز است.

رییس اداره ورزش وجوانان بروجرد اضافه کرد: احداث سالن ورزشی روستای خایان بروجرد با زیربنای ۴۰۰ مترمربع از محل اعتبار استانی نمایندگان شهرستان احداث خواهد شد که در سال جاری نیز ۳۰ میلیارد ریال برای آن تخصیص یافته است.

عزیزی با بیان اینکه ادامه داد: زمین فوتبال پادگان مهندسی ارتش نیز در مساحت یک هزار و ۵۰ متر مربع از محل اعتبارات استانی احداث می شود که در سال جاری نیز ۱۵ میلیارد ریال برای آن تخصیص یافت.

وی تاکید کرد: این طرح های ورزشی با پیگیری های عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و از محل اعتبارات استانی نمایندگان احداث خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد با بیان اینکه تعداد کل ورزشکاران بیمه‌شده‌ شهرستان ۱۰ هزار نفر است، یادآور شد: این تعداد ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی ساماندهی شده‌اند، همچنین از ۴۷ هیات ورزشی در بروجرد، ۴۵ هیات فعال است.