( Bahrololoom News ( News Site: Cultural and Social

۲ مطلب در آذر ۱۴۰۰ ثبت شده است

همایش بزرگداشت علامه دکتر سید جعفر شهیدی در شهرستان بروجرد برگزار می شود

همایش بزرگداشت علامه دکتر سیدجعفر شهیدی در بروجرد برگزار می شود.

این همایش روز پنج‌شنبه، ۲۵ آذرماه، ساعت ۱۰ صبح، با حضور دکتر سیدمحمد حسینی، معاون پارلمانی و امور مجلس رئیس‌جمهور در سینما فلسطین بروجرد برگزار می‌شود.

ورود برای عموم مردم آزاد است.

 

shahidi    

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
مجیدرضا نوروزی

فرهنگ بسیجی میان ملت ایران نهادینه شود

فرهنگ بسیجی میان ملت ایران نهادینه شود

امام جمعه بروجرد گفت: فرهنگ بسیجی میان ملت ایران نهادینه شود.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گردهمایی بزرگ بسیجیان بروجرد که روز سوم آذرماه در سینما فلسطین برگزار شد، اظهار کرد: شهید سردار سلیمانی عارف بزرگ و عارف عملی بود و انسان زاهد و مخلص است.

وی تصریح کرد: مردانی که در جبهه ها عمار گونه جنگیدند همان شهدایی هستند که هشت سال شجاعانه در مقابل دشمن ایستادند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: عشق به پروردگار باعث شد با عشق بجنگند و از خون خود بگذرند از چیزی غیر از خدا نمی‌ترسیدند چون برای خدا جنگیدند.

حسینی اضافه کرد: علی‌رغم مشکلاتی که دشمن برای ما درست می‌کند مردم راهشان را ادامه خواهند داد و امیدواریم دولت فعلی مشکلات موجود را برطرف کنند.

وی بیان کرد: تا زمانی‌که ما راه خودمان را برویم دشمن دست برنخواهد داشت و ما را رها نمی‌کند و امکان ندارد اینها برجام را به نفع ما رقم بزنند.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه دشمنان دلسوز ملت ایران نیستند، ادامه داد: اروپا ۱۱ تعهد داشته‌اند ولی یکی از آنها را عملی نکردند.

حسینی اظهار کرد: باید فرهنگ بسیجی در میان ملت ایران نهادینه شود و ترویج پیدا کند و بسیج باید بصیرت خود را افزایش دهد.

وی تصریح کرد: فرهنگ بسیجی فرهنگ کار جهادی است نه فرهنگ کار ساعتی و با نهادینه کردن فرهنگ بسیجی می توانیم بسیاری از مشکلات موجود را حل کنیم.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: باید خود را بدهکار شهدا، جانبازان و خانواده‌های که فرزندان خود را در راه اسلام تقدیم کرده‌اند، بدانیم.

حسینی با بیان اینکه باید مدیران انقلاب و جهادی در راس امور باشند، افزود: اطاعت از ولایت، اتحاد و ... از ویژگی‌های بسیجی است.

ایسنا/لرستان

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
مجیدرضا نوروزی