( Bahrololoom News ( News Site: Cultural and Social

۳ مطلب در تیر ۱۴۰۳ ثبت شده است

پیش بینی ۲۷۰ شعبه اخذ رای در بروجرد

محمد نوروزی، خبرنگار بحرالعلوم نیوز، پنجم تیر 1403

روابط عمومی فرمانداری بروجرد مسلم مرادی روز یکشنبه اظهار کرد: ۱۷۰ شعبه اخذ رای در سطح شهر بروجرد و ۱۰۰ شعبه دیگر در روستاهای سه بخش مرکزی، اشترینان و شیروان کار جمع آوری آرای مردم شهرستان را در این دوره از انتخابات انجام می‌دهد.

وی افزود: همچنین ۳۰ شعبه به صورت سیار کار رای گیری را در روز انتخابات بر عهده دارد.
فرماندار بروجرد اضافه کرد: تمهیدات و امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در این شهرستان فراهم شده است.

مرادی تاکید کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور حداکثری خود در هشتم تیر حماسه ای دیگر را رقم می زنند.
وی ادامه داد: مردم ایران حضور گسترده خود در پای صندوق‌های اخذ رای بار دیگر عزت، اقتدار و سربلندی ایران را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش ایرنا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هشتم تیرماه برگزار می‌شود.

مسعود پزشکیان، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی و مصطفی پور محمدی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری هستند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
مجیدرضا نوروزی

ادامه راه شهید رییسی وظیفه رییس جمهور آینده است

مجیدرضا نوروزی، خبرنگار بحرالعلوم نیوز، پنجم تیر 1403

رییس ستاد مرکزی سعید جلیلی در بروجرد گفت: شهید جمهور اقدامات موثری در حوزه سیاست خارجی، اقتصاد، اشتغال و محرومیت زدایی در ایران اسلامی انجام داد که ادامه این راه وظیفه اصلی رییس جمهور آینده است.

محسن عرفان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در زمینه فقر زدایی و محرومیت زدایی اقدامات دولت شهید رییسی قابل توجه است اما فرصت شهید رییسی کم بود تا این زیرساخت ها را به نتیجه برساند.

وی با تاکید بر ضرورت تداوم مسیر خدمت رسانی دولت شهید رییسی افزود: دولت سیزدهم اقدامات موثری در حوزه‌های مختلف در کشور و خدمات رسانی به محرومان انجام شد که باید ادامه یابد.

رییس ستاد مرکزی سعید جلیلی در شهرستان بروجرد بیان کرد: در این راستا جلیلی مشکلات جامعه را ردیف بندی کرده و برای حل آنها برنامه ها و راهکارهای انجام شدنی دارند که محرومت زدایی هم یکی از همین مشکلات و چالش هاست که حتما باید مورد توجه دولت بعد باشد.

عرفان تاکید کرد: دولت اگر دلسوز مردم باشد ابتدا باید از قشر محروم و فقرای جامعه شروع کنند و آنها را به یک رفاه نسبی برسانند تا این قشر از جامعه نیز از خدمات و برکات نظام برخوردار شوند.

وی با تاکید بر اینکه تورم و نداشتن ثبات اقتصادی در مسیر حکمرانی اقتصادی حکومت ها همواره یک چالش نگران کننده است، اضافه کرد: این چالش نه تنها بر معیشت مردم حتی در حوزه های امنیتی و موارد دیگر از جوانب زندگی مردم تاثیر منفی می گذارد بلکه کنترل تورم و ثبات بخشی به بازار یک برنامه دقیق و حساب شده براساس ظرفیت های موجود هر کشور دارد.

رییس ستاد مرکزی سعید جلیلی در شهرستان بروجزد ادامه داد: الگوهای غربی را نمی توان در کشور خودمان اجرا کنیم، الگوهای ثبات بخشی به اقتصاد و کنترل تورم برای هر کشور متفاوت است که در سایه یک برنامه ریزی دقیق و یک فکر و اندیشه جدید و یک مشورت عمیق با همه نخبگان، صاحبان فکر در حوزه اقتصاد و دانشگاهیان تحقق می یابد.

عرفان یادآور شد: برای ایجاد تحول در اقتصاد باید فکر کرد و برنامه ریزی با قابلیت اجرایی داشت و اکتفا به برنامه های روی کاغذ که قابلیت اجرا ندارند راه به جایی نمی برند و باعث کاهش اعتماد مردم می شود.

وی با تاکید براینکه هیچ بن بستی وجود ندارد و مشکلات حل شدنی است، گفت: تورم و گرانی قابل حل است فقط کسی را می خواهد که بتواند مدیریت این موضوع را به درستی انجام دهد.

وی با بیان اینکه تنوع و تکثر نامزدها در این دوره خوب است و تقریبا از همه سلایق سیاسی وجود دارد، یادآور شد: هر چند اداره کشور نباید سلیقه ای باشد و مردم نباید سلیقه ای انتخاب کنند، به نظر من حزبی و سیاسی انتخاب کردن ضربه های بدی به پیکره اقتصاد و سیاست و فرهنگ جامعه می زند.

عرفان ادامه داد: مردم تجربه هایی از قبل دارند که انتخاب احساسی چگونه به سفره‌های آنها، فرهنگ و امنیت اجتماعی ضربه زده است، در این دوره هم از همه طیف ها و جناح های سیاسی حضور دارند ولی مهم سلیقه ها نیست مهم مشارکت مردم است.

وی با بیان اینکه هر چقدر میزان مشارکت بالا برود دشمنان این خاک ناامیدتر و مایوس تر می شوند، اظهار کرد: آحاد مردم از قشرهای مختلف در عرصه انتخابات مختلف تاکنون حضور فعال داشته اند و شور و شعور و تبیین انتخاباتی داشته اند تا مشارکت حداکثری حاصل شود.

رییس ستاد مرکزی سعید جلیلی در شهرستان بروجرد با بیان اینکه همیشه ثابت شده که یک مدیریت نخبگانی و علمی با برنامه ریزی دقیق موفق است، بیان کرد: جلیلی یک مدیر نخبه دانشگاهی است که با نگاه تمدن سازی نوین می تواند همه مشکلات کشور را حل کند و بر پایه و اساس فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تمدنی بسازد که زمینه ساز ظهور امام زمان,(عج) باشد.

عرفان با تاکید بر اهمیت نسل جوان و نوجوان کشور، گفت: اگر جوان و نوجوان امروز در مسیر پایبندی به برخی ارزش های فرهنگی دچار تعارض و مشکلاتی شده مشکل متولیان فرهنگی و ما هستیم که نتوانستیم یک فرهنگ و گفتمان صحیح را برای جوانان ترسیم کنیم. وی تاکید کرد: جوان و نوجوان نیازمند اقناع هستند و تحلیل دارند و برای هر چیزی دلیل متقن و علمی می خواهند جوان را باید اقناع کرد وقتی به اقناع رسید حق را می پذیرد زیرا انسان ذاتا حق پذیر است.

رییس ستاد مرکزی جلیلی در شهرستان بروجرد افزود: با تکریم و احترام و اقناع عالمانه باید جوان را متقاعد کرد که راه صحیح کدام است.

عرفان بیان کرد:جوان و نوجوان دنبال یک زندگی خوب و پر از موفقیت با رعایت آداب اجتماعی است در این مسیر اگر ذره ای به این فکر کنیم که با خشونت و بدرفتاری و موارد مشابه می توان تغییری حاصل کرد خیر حاصل نمی شود، قلب جوانان پاک و آماده گرفتن معارف حق است و باید دل آنها را بدست آورد تا اسیر چالش ها و هجمه ها و دروغ های پرقدرت رسانه ها نشوند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
مجیدرضا نوروزی

مشارکت در انتخابات اصلی مهم در اقتدار ایران اسلامی است

مریم خاکی، خبرنگار بحرالعلوم نیوز، پنجم تیر 1403

مسلم مرادی روز دوشنبه در آیین غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای بروجرد که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات پشتوانه محکمی برای دولت آینده خواهد بود و یکی از راه‌های افزایش مشارکت مردم در انتخابات، تبیین و اطلاع رسانی خدماتی است که توسط دولت برای مردم انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شهید رییسی راه شهید بهشتی را ادامه داد، بیان کرد: این هفته که به عنوان هفته قوه قضاییه نام دارد، ختم به یک واقعه مهم خواهد شد که بحث مشارکت در این راستا بسیار اهمیت دارد و حضور پرشور مردم در انتخابات باعث خنثی شدن توطئه دشمنان می‌شود.

فرماندار بروجرد ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای خدمت بیان کرد: باید تلاش کنیم که راه شهدا را که همین مسیر خدمت است، در هر شرایطی ادامه دهیم.

مرادی با تاکید بر ضرورت اصل مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: دعوت به این مشارکت از اهمیت بالایی برخوردار است و در همین راستا همه وظیفه دینی، شرعی، عقلانی و اعتقادی داریم که مردم را به حضور در پای صندوق‌های اخذ رای دعوت کنیم.

وی ادامه داد: هر چقدر این انتخابات پر شور تر برگزار شود، قدرت عملکرد دولت منتخب بیشتر می‌شود و این مهم ضامن تداوم اقتدار ملی در عرصه‌های داخلی و خارجی است.

وی یادآور شد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف پس از انقلاب اسلامی، از ارکان مهم قدرت نرم نظام در برابر جنگ نرم دشمنان است.

فرماندار بروجرد اظهار کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف و پیروی از آموزه‌های امامان انقلاب، همیشه باعث تقویت وحدت کلمه و انسجام اجتماعی و ملی شده است.

مرادی با باین اینکه حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری موجب اقتدار و عظمت ایران اسلامی می‌شود بیان کرد: با مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب صحیح، راه خدمت به مردم ادامه می یابد.

به گزارش ایرنا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هشتم تیرماه برگزار می‌شود.

مسعود پزشکیان، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی و مصطفی پور محمدی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری هستند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
مجیدرضا نوروزی